Nočním expresem do LEGOLANDU 4.7.2022 – Vyprodáno

Pro velký zájem vypravujeme další vlak o stejné kapacitě v termínu 4.7. – 6.7. Opět se můžete s námi vydat v pohodlí lůžkového nebo lehátkového vozu do země složené z milionů kostiček Lega.

V ceně jízdenky je zahrnuta vstupenka do zábavního parku a kyvadlová doprava z nádraží do parku a zpět.

Vlak vyjede opět ze Straškova (18:02), dále zastaví v Kralupech n. Vlt. (18:41), Praze Holešovicích (19:14), Praze hl.n. (19:37), Smíchově (19:47), Berouně (20:34) a Plzni (21:43). Příjezd do Günzburgu je v 8:30. Odjezd zpět do Prahy je v 19:50. Časy odjezdů jsou orientační a mohou se lišit v řádu minut. Oficiální jízdní řád bude zveřejněn cca 5 dní před akcí.

Autor: Šimon Šindelář

Jízdenka s místenkou v lůžkovém voze

Oddíly v lůžkových vozech mají vždy 3 lůžka a lze zakoupit skupinovou jízdenku pro celý oddíl obsazený 3 nebo 2 osobami. V ceně jízdenky v lůžkovém oddíle je zahrnuta lehká snídaně. Dále jsou zahrnuty lůžkoviny (prostěradlo, přikrývka a polštář). Rezervaci a platbu proveďte prosím prostřednictvím rezervačního systému tak, že zvolíte oddíl v lůžkovém voze č. 1 a č. 2 a provedete platbu převodem (expresní platbou). Následně Vám bude vystavena elektronická jízdenka. Vybraný oddíl je obsazen výhradně cestujícími patřící ke skupinové jízdence. Zbývající volná místa se v tomto tarifu neobsazují dalšími cestujícími.

Jízdenka s místenkou v lehátkovém voze

Oddíly v lehátkových vozech mají vždy 6 sklopných lehátek. Lze zakoupit skupinové jízdné pro 2 až 6 osob a můžete mít soukromí jako v hotelovém pokoji. Do lehátkových vozů Vám doporučujeme vzít si s sebou spací pytel nebo deku a polštář. Rezervaci a platbu proveďte prosím prostřednictvím rezervačního systému tak, že zvolíte oddíl v lehátkovém voze č. 3 a č. 4 a provedete platbu převodem (expresní platbou) Následně Vám bude vystavena elektronická jízdenka. Vybraný oddíl je obsazen výhradně cestujícími patřící ke skupinové jízdence. Zbývající volná místa se v tomto tarifu neobsazují dalšími cestujícími.

Jízdenka s místenkou ve VIP apartmánu

Lůžkový vůz č. 4 disponuje 2 apartmány, které jsou vytvořeny spojením 2 oddílů. Apartmán je určen pro 2 cestující, případně s jedním dítětem. Závazné rezervace přijímáme na emailu rezervace@nostalgickevlaky.cz Cena VIP apartmánu je 12 000 Kč.

Jízdenka s místenkou Low Cost

Lze zakoupit pouze samostatné lehátko, resp. není možné použít skupinové jízdné. K dispozici není ložní prádlo a proto doporučujeme vzít si s sebou přikrývku, polštář či případně spací pytel. Rezervace a platba prostřednictvím emailu rezervace@nostalgickevlaky.cz.

Obecné informace

Jízdní řád uvedený níže se může lišit v řádu minut. Vstupenky do Legolandu obdržíte po nástupu do vlaku. Po příjezdu do stanice Günzburg budete přepraveni autobusem do parku (cca 4. turnusy). Vlak zůstává ve stanici po celou dobu návštěvy parku, je uzamčen a obsazen posádkou. Můžete si zanechat zavazadla ve vlaku, ale nezanechávejte ve vlaku cennosti.

Palivový příplatek: Vzhledem k nestabilní situaci na trhu s PHM upozorňujeme na možný palivový příplatek 100 Kč na osobu v případě, že za poslední 4 týdny před jízdou přesáhne průměrná cena motorové nafty dle dat ČSÚ 50 Kč s DPH/litr. Případně 200 Kč na osobu v případě zvýšení ceny PHM nad úroveň 60 Kč/litr